FRUIT OF THE LOOM TRÜKIKONKURSI GRAND PRIX

FotlAuhinnagala

FRUIT OF THE LOOM
TRÜKIKONKURSI GRAND PRIX

Fruit of the Loom on üldtuntud rõivaettevõte ning oma 160 aastase kogemuse jooksul on saanud sellest üks juhtivaid tekstiilitootjaid maailmas.

Samanimelisel “Fruit Challenge” mainekal ülemaailmsel tekstiilitrükikonkursil, mille selleaastaseks märksõnaks oli “Värv”,  saavutas Fifaa tehnilises kategoorias Põhja-Euroopa REGIONAALVÕIDU ning kreatiiv-kategoorias ülemaailmse ESIKOHA!

Kristjan2

Foto:
Üleval vasakul – Charlie Taublieb ja Helen Moulton presenteerimas kreatiiv-kategooria grand prix võidusärki
Üleval paremal – särgi autor Kristjan Tramberg ning Fifaa tegevjuht Matti Karja

All vasakul – Charlie Taublieb ja Helen Moulton presenteerimas tehnilise gategooria võidusärki
All paremal – särgi autor Margus Amur ning Fifaa tegevjuht Matti Karja

Margus

Mairo

 

 

 

 

Eraldi mainimist väärt on Fifaa meistertrükkal Mairo Kirss (kõrvaloleval pildil vasakul), ilma kelleta poleks võidutööd valminud.

 

ŽÜRII KOOSNES OMA ALA VAIELDAMATUTEST TIPPUDEST

Charlie Taublieb 
Tehniline kategooria – Charlie Taublieb – tunnustatud siiditrükispetsialist, kes on selles vallas olnud tegev juba üle 37 aasta ning tunneb kõiki selle ala aspekte ning muuhulgas pakub konsultatsiooni erinevetele mainekatele disainiettevõtetele. Taublieb on aastaid olnud tegev erinevate siiditrükivõistluste žüriides, näiteks: “Golden Image Rewards”, “Impressions Awards” ning osalenud ettekannetega Hiinas, Mehhikos. Samuti on kirjutanud hulga spetsiifilisi valdkonnaga seotud teaduslikke artikleid Ameerikas ning teistes maades.

 

Helen MoultonKreatiiv-kategooria – Helen Moulton – Castle Galleries. Castle Galleries kuulub Halcyon Gruppi, mis on üks maailma suurimatest ja prestiižematest kunstnikerühmitustest, kuhu on koondunud erinevate valdkondade loomeinimesed. Castle Galleries võrgustikku on kuulunud muuhulgas muusik ning pop-ikoon Bob Dylan, rokilegend Ronnie Wood, skulptor Lorenzo Quinn ning maalikunstnik John Myatt. Helen Moulton on Castle Galerii esindaja, kellel on sügav kirg kujutava kunsti vastu. Moulton on töötanud kõrvuti mainekamate kunstnike ja galeriidega ning on olnud paljude näituste kuraator. Tema eesmärk on tuua avalikkusele lähemale tänapäeva kunsti ning avastada uusi loometalente.

 

OSALEJAMAAD
Põhja-Euroopa: Suurbritannia, Iirimaa, Island, Saksamaa, Norra, Rootsi, Soome, Eesti, Läti, Leedu
Kesk-Euroopa: Austria, Šveits, Prantsusmaa, Holland, Belgia, Luksemburg, Poola, Tšehhi, Slovakkia, Ungari, Venemaa, Ukraina, Valgevene, Moldova, Georgia, Armeenia, Aserbaidžaan

Lõuna-Euroopa: Itaalia, Hispaania, Portugal, Sloveenia, Bosnia and Herzegovina, Montenegro, Serbia, Makedoonia, Kosovo, Albaania, Kreeka, Malta, Türgi, Rumeenia, Bulgaaria, Küpros, Kroaatia
Lähis-Ida, Australaasia, Aasia, Aafrika: Austraalia, Uus-Meremaa, Indoneesia