Tallinna esindus:

E-post: fifaa@fifaa.ee

Tel: 650 4870

Faks: 650 4872

Reg. nr.: 10222434

VAT: EE100174946

Pärnu mnt. 142a
11317 Tallinn, Eesti

Avatud E-R 09:00 - 17:30

Tartu esindus:

E-post: Liina.Reintam@fifaa.ee

Tel: +372 59 16 7363

Mobiil:

Sõbra 56 Tartu, 51013

Avatud E-R 09:00 - 17:30

Ettevõttest

Juba üle 20 aasta on Fifaa olnud turunduspartner tuhandetele ettevõtetele, kes on vajanud oma äris firmarõivaid ja reklaamkingitusi nii reklaamotstarbel kui ka igapäevaseks tööks.

 

Täna tegutseme kõigis kolmes Balti riigis ja pikaajalise kogemuse põhjal julgeme lugeda ennast selle tegevusala suurimateks ekspertideks piirkonnas. Ilmselt on raske leida suurimat valikut firmarõivaid ja reklaamkingitusi kui Fifaa müügisaalis ning kataloogides.
Meie tooted kannavad üldjuhul kliendi logo vm sõnumit ning nende trükkimise või tikkimise korraldame kiiresti ja kvaliteetselt oma tootmisüksuses või koostööpartnerite abiga.

 

Fifaa tegeleb ka moe-,  spordi- ja vabaajakaupade maaletoomisega ning jaemüügiga. Tänaseks võib meie kaupluseid leida kõikidest Baltikumi suurematest kaubanduskeskustest. FIFAA opereerida on Skechers, River Island, Dune London, Parfois, T-Shirt Store ja Ballzy kaubamärke kandvad kauplused.
AS FIFAA grupi ettevõtted annavad tööd üle 250-le inimesele Eestis, Soomes, Lätis ja Leedus.

 

Reklaami ja Ärikingituste divisjon

Tartu esindus

Liina Reintam Lõuna-Eesti müügijuht 59 16 7363 Liina.Reintam@fifaa.ee

 

EST RUS ENG Merje Narbekov Müügimeeskonna juht 50 62 683 merje.narbekov@fifaa.ee
EST RUS Piret Roosimägi Projektijuht 53 316 224 piret.roosimagi@fifaa.ee
EST Anželika Adamson Projektijuht 53 35 9090 anzelika.adamson@fifaa.ee
Indrek Rist projektijuht +372 53953493 Indrek.Rist@fifaa.ee
Marianne Sentšenkova Projektijuht +372 51 962 781 Marianne@fifaa.ee
Kardo Velberg Projektijuht +372 53 976 619 Kardo.Velberg@fifaa.ee
EST ENG Caren-Eliis Aare Ostujuht 650 4838 caren-eliis.aare@fifaa.ee
Kaidi Kiisküla Ostujuht 650 4838 kaidi.kiiskula@fifaa.ee
Katy Vaab Müügisekretär 6 504 870 Katy.vaab@fifaa.ee
Merle Raie Divisjoni juht 50 26 017 merle.raie@fifaa.ee
EST Vallo Jürimets Disainer vallo.jurimets@fifaa.ee
EST RUS Inna Kirillova Disainer inna.kirillova@fifaa.ee
Kristi Tõnnus Disainer kristi.tonnus@fifaa.ee
Kadri Kängsep T-Shirt Store projektijuht - NB! Lapsehoolduspuhkusel
Rene Toom Tootmisjuht 51 997 260 rene.toom@fifaa.ee
Reklaamrõivaste ja -kingituste divisjon
EST ENG Caren-Eliis Aare Ostujuht 650 4838 caren-eliis.aare@fifaa.ee
Kaidi Kiisküla Ostujuht 650 4838 kaidi.kiiskula@fifaa.ee
EST Vallo Jürimets Disainer vallo.jurimets@fifaa.ee
EST RUS Inna Kirillova Disainer inna.kirillova@fifaa.ee
Kristi Tõnnus Disainer kristi.tonnus@fifaa.ee
Rene Toom Tootmisjuht 51 997 260 rene.toom@fifaa.ee
Sport Divisjon
Tõnis Uueküla Projektijuht 650 4814 tonis.uuekyla@fifaa.ee
EST ENG Magnus Ahuna Divisjoni juht 650 4814 magnus@fifaa.ee
Juhtkond
EST ENG Priit Uba Divisjoni juht 650 4898 priit.uba@skechers.ee
EST ENG Magnus Ahuna Divisjoni juht 650 4814 magnus@fifaa.ee
Karel Loide Tegevjuht 654 8450 karel.loide@fifaa.ee
Fashion Divisjon
EST ENG Priit Uba Divisjoni juht 650 4898 priit.uba@skechers.ee
Asukoht