Tallinna esindus:

E-post: fifaa@fifaa.ee

Tel: 650 4870

Faks: 650 4872

Reg. nr.: 10222434

VAT: EE100174946

Pärnu mnt. 142a
11317 Tallinn, Eesti

Avatud E-R 09:00 - 17:30

Tartu esindus:

E-post: anneli.saar@fifaa.ee

Tel:

Mobiil: 518 9100

Reg. nr.: 10222434

VAT: EE100174946

Sõbra 56 IV korrus
51013 Tartu, Eesti Vabariik

Avatud E-R 08:30 - 17:00

Ettevõttest

Juba üle 20 aasta on Fifaa olnud turunduspartner tuhandetele ettevõtetele, kes on vajanud oma äris firmarõivaid ja reklaamkingitusi nii reklaamotstarbel kui ka igapäevaseks tööks.

 

Täna tegutseme kõigis kolmes Balti riigis ja pikaajalise kogemuse põhjal julgeme lugeda ennast selle tegevusala suurimateks ekspertideks piirkonnas. Ilmselt on raske leida suurimat valikut firmarõivaid ja reklaamkingitusi kui Fifaa müügisaalis ning kataloogides.
Meie tooted kannavad üldjuhul kliendi logo vm sõnumit ning nende trükkimise või tikkimise korraldame kiiresti ja kvaliteetselt oma tootmisüksuses või koostööpartnerite abiga.

 

Fifaa tegeleb ka moe-,  spordi- ja vabaajakaupade maaletoomisega ning jaemüügiga. Tänaseks võib meie kaupluseid leida kõikidest Baltikumi suurematest kaubanduskeskustest. FIFAA opereerida on Skechers, River Island, Dune London, Parfois, T-Shirt Store ja Ballzy kaubamärke kandvad kauplused.
AS FIFAA grupi ettevõtted annavad tööd üle 250-le inimesele Eestis, Soomes, Lätis ja Leedus.

 

Reklaamrõivaste ja -kingituste divisjon
EST RUS Piret Roosimägi Projektijuht 53 316 224 piret.roosimagi@fifaa.ee
EST RUS ENG Merje Narbekov Projektijuht 50 62 683 merje.narbekov@fifaa.ee
EST Anželika Adamson Projektijuht 53 35 9090 anzelika.adamson@fifaa.ee
Katrin Taimre Projektijuht 50 91 274 katrin.Taimre@fifaa.ee
EST Anneli Saar Projektijuht 51 89 100 anneli.saar@fifaa.ee
EST ENG Caren-Eliis Aare Ostujuht 650 4838 caren-eliis.luik@fifaa.ee
EST ENG Kadri Kekk Ostujuht 650 4838 kadri.kekk@fifaa.ee
EST Doris Tükk Projektijuht - NB! Lapsehoolduspuhkusel
EST ENG Kadri Kängsep Ostujuht - NB! Lapsehoolduspuhkusel
EST Vallo Jürimets Disainer vallo.jurimets@fifaa.ee
EST ENG Martin Siilak Disainer martin.siilak@fifaa.ee
EST RUS Inna Kirillova Disainer inna.kirillova@fifaa.ee
Jürgen Post Jaemüügijuht 53730167 jurgen.post@fifaa.ee
Rene Toom Tootmisjuht 51 997 260 rene.toom@fifaa.ee
EST ENG Kaido Kuusk Divisjoni juht 52 80 800 kaido.kuusk@fifaa.ee
Fashion Divisjon
Kerli Hallik Müügi Assistent 650 4855 kerli.hallik@skechers.ee
EST ENG Priit Uba Divisjoni juht 650 4898 priit.uba@skechers.ee
Sport Divisjon
Tõnis Uueküla Projektijuht 650 4814 tonis.uuekyla@fifaa.ee
EST ENG Magnus Ahuna Brändijuht 650 4814 magnus@fifaa.ee
Juhtkond
EST ENG Priit Uba Divisjoni juht 650 4898 priit.uba@skechers.ee
EST ENG Magnus Ahuna Brändijuht 650 4814 magnus@fifaa.ee
EST ENG Kaido Kuusk Divisjoni juht 52 80 800 kaido.kuusk@fifaa.ee
Karel Loide Tegevjuht 654 8450 karel.loide@fifaa.ee
Asukoht