Julgete ideedega meeskond, kes ei karda mõelda suurelt

Reklaamrõivad ja -kingid

AS Fifaa on reklaamrõivaste ja -kingituste valdkonnas üks suurima kogemusega ettevõtteid. Veerandsaja aasta jooksul oleme leidnud turundus- ja promotoodetega seotud lahendusi nii suurtele kui ka alles alustavatele ettevõtetele, nii idufirmadele…

FIFAA Kontsern

Fifaa on kasvanud reklaamtekstiili ja -kingituste ettevõttest märkimisväärse haardega rahvusvaheliseks kontserniks. Tegutseme kümne tütarettevõttega aktiivselt neljas riigis ning anname tööd rohkem kui 300 inimesele jae- ja hulgikaubanduses, aga ka tootmise…

Meie väärtused

Oleme julgete ideedega meeskond, kes ei karda mõelda suurelt. Me väärtustame võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, partnerite kui ka klientide puhul. Oleme liitunud mitmekesisuse kokkuleppega. Sellega kinnitame, et austame inimeste…

Meie reklaamkingituste meeskond

Katri Hendrikson

Müügisekretär

+372 6 504 870

katri.hendrikson@fifaa.ee

Merje Narbekov

Müügitiimi juht

+372 50 62 683

merje.narbekov@fifaa.ee

Piret Roosimägi

Projektijuht

+372 53 316 224

piret.roosimagi@fifaa.ee

Anzelika Adamson

Projektijuht

+372 53 359 090

anzelika.adamson@fifaa.ee

Indrek Rist

Projektijuht

+372 53 953 493

indrek.rist@fifaa.ee

Liina Reintam

Projektijuht (Tartu)

+372 59 167 363

liina.reintam@fifaa.ee

Kadri Kängsep

Ostuspetsialist

+372 6 504 838

kadri.kangsep@fifaa.ee

Kerstyn Roht

Ostujuht

+372 6 504 838

kerstyn.roht@fifaa.ee

Anett Mari Ann Zagnoiko

T-Shirt Store Spetsialist

+372 6 504 870

anett.zagnoiko@fifaa.ee