Meie väärtused

Oleme julgete ideedega meeskond, kes ei karda mõelda suurelt. Me väärtustame võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, partnerite kui ka klientide puhul.

Oleme liitunud mitmekesisuse kokkuleppega. Sellega kinnitame, et austame inimeste mitmekesisust ning usume, et iga inimese erilisus aitab ka meil organisatsioonina eristuda, kasvada ja areneda paremaks.

Sama põhimõtte alusel kuulume Tööandjate ühisusse koos teiste organisatsioonidega, kes kaasavad vähenenud töövõimega inimesi aktiivsesse tööellu. Hindame kõrgelt inimese õigust vabalt valida tegevusala, elukutse ja töökoht sõltumata töövõime ulatusest. Kohtleme vähenenud töövõimega inimesi võrdselt kõigi teiste tööle kandideerijate ja töötajatega.

Meie ettevõttes on ühisürituste ja vaba aja veetmise pikaajalised traditsioonid. Koos osaleme paljudel spordiüritustel („Tipust topini“) ja heategevusprojektides. Väärtustame kõrgelt taaskasutust ja keskkonnasäästlikku mõtteviisi. Igal aastal paneme õla alla paljudele heategevusprojektidele, näiteks oleme pikka aega toetanud Eesti Vähiliitu, aga ka Koolitantsu ning teisi spordi- ja lasteüritusi. Kuna meie koostööpartnerite hulka kuulub palju spordiorganisatsioone ja -alaliite, oleme aastate jooksul sponsoreerinud teenekaid Eesti noorsportlasi.

Vaata pilte meie üritustest: #FifaaEvents ja #TeamFifaa.