Fifaa Kontsern

Fifaa on kasvanud reklaamtekstiili ja -kingituste ettevõttest märkimisväärse haardega rahvusvaheliseks kontserniks. Tegutseme kümne tütarettevõttega aktiivselt neljas riigis ning anname tööd rohkem kui 300 inimesele jae- ja hulgikaubanduses, aga ka tootmise valdkonnas.

Eesti ettevõtetega võrreldes keskmiselt kõrgemast vanusest hoolimata on Fifaa endiselt vitaalne ning keskendunud kasvule ja arengule. Selle tunnustuseks pärjati meid 2018. aastal Äripäeva gasellfirma tiitliga.

Viimastel aastatel oleme kõige kiiremini kasvanud jaemüügi alal, kus meie portfelli on lisandunud paljud rahvusvahelised kaubamärgid Skechers ja DeFacto.

Nende kõrvale oleme loonud oma jaekaubamärgi Ballzy, et pakkuda uudset kaubanduslahendust, kus on põimunud digitaalne ja füüsiline ostukeskkond. Ballzy valikus on maailma tuntuimate spordi- ja vabaajajalatsite ning -rõivaste tootjate kaup.

AS FIFAA on ka Eesti Kaubandustööstuskoja ning Eesti Tööandjate Keskliidu liige, kuna soovime aktiivselt osaleda kohaliku ettevõtluskultuuri ja seadusandluse loome juures.

Tutvu Fifaa kontserni ettevõtete ja kaubamärkidega kodulehel www.fifaa.eu.