Eksklusiivsed tooted Delfi Rally Estonia 2024 jaoks

Oleme koostöös Sportlandi ja Rally Estoniaga loonud eksklusiivse merchi Delfi Rally Estonia 2024 jaoks, kasutades erinevaid tehnoloogiaid, aga peamiselt tipptasemel DTF (Direct-to-Film) tehnoloogiat, et meie tooted säilitaksid oma kvaliteedi. See innovatiivne tehnoloogia võimaldab meil luua kõrgekvaliteedilisi ja vastupidavaid disaine, mis paistavad silma ja kestavad kaua.

DTF tehnoloogia on kaasaegne trükkimismeetod, mis võimaldab kanda disainid otse kangale filmikandja abil. See tehnoloogia tagab elavad värvid ja täpsed detailid, mis muudavad iga toote tõeliselt ainulaadseks. Lisaks on DTF trükkimine väga vastupidav, mis tähendab, et meie tooted säilitavad oma kvaliteedi, pehmuse ja mugavuse ka pärast mitmeid pesukordi.

Rallil ajal pakume võimalust pop-up poes näha ja katsuda tooteid enne ostmist, et saaksid valida just selle, mis sulle kõige rohkem meeldib. Lisaks saab Delfi Rally Estonia 2024 eksklusiivset merchi soetada ka Sportlandi veebipoest.

Kutsume kõiki rallifänne ja stiiliarmastajaid tutvuma ralli eksklusiivse kollektsiooniga ja raja ääres toetama oma lemmiktiimi stiilselt. Tule ja vaata meie unikaalseid disaine ning ole osa Delfi Rally Estonia 2024 erilisest atmosfäärist!


Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse