Bolt Food kotid

Bolt on üks edukamaid Eesti ettevõtteid, mis on tuntud ka üle maailma. Oleme Boltiga koostöös loonud neile nende ettevõtte logoga tooteid nii ettevõtte töötajatele kui kampaaniate tarbeks.

Üheks projektidest oli Bolt Food logoga riidest kott, kus logode pealekandmiseks on kasutatud siiditrükki, mis on tekstiilide trükkimisetehnoloogiatest pikima ajalooga. See on tõeline meistrite kunst, mis nõuab aastatepikkust kogemust ja materjali tundmist.

Siiditrükk sai valitud antud juhul just soovitud toodete kogusest lähtuvalt. Mida suurem on kogus, seda soodsam on trükk iga toote kohta, sest siiditrüki pika ja keeruka eelseadistamise ning ettevalmistuse kulud jagunevad suure partii peale.

Bolt Foodi riidest poekotid tulid rõõmsate ja kirevate värvidega, mis paistavad hästi silma (reklaamtoote puhul oluline omadus). Valituks osutus musta värvi kott, mis jällegi on kindel valik praktilisust ja pikka kasutusaega arvestades.

Siiditrüki eelisteks on, et see on kõige soodsam trükitehnoloogia suure partii jaoks, trükkida saab võrdlemisi suuri pilte ja muid kujunduslahendusi, värvid jäävad säravad ja kirkad ning trükkida saab peaaegu igale sileda pinnaga ja kuumust taluvale tekstiilesemele.


Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse