Õllesummer 2024 / T-Shirt Store, Ballzy ja Teamspirit ühendasid jõud!

3.-6. juulil toimus Tallinna Lauluväljakul kauaoodatud Õllesummer, mis tõi kokku tuhandeid inimesi. Ka meie olime kohal, et pakkuda külastajatele põnevat väljakutset ning stiilset ja meeldejäävat Õllesummeri merchi!

Selle aasta Õllesummeril ühendasid jõud meie brändid T-Shirt Store, Ballzy ja Teamspirit, et luua vinge pop-up lahendus. Meie boksis sai iga külastaja endale soetada ägedat Õllesummeri merchi – t-särke, pusasid, nokamütse, ostukotte ja muid lahedaid asju, mis jäävad meenutama seda mõnust suvist festivali.

Lisaks panime püsti eraldi ala korvpallihuvilistele. Igaühel oli võimalus ennast proovile panna ning kui tabatud viskeid oli viiest kolm, võitis osaleja auhinna! Kõik täpsed osalejad sai premeeritud stiilse t-särgi ja värskendava joogiga. Korvpallihuvilisi oli meil lausa 1 400 ning auhindu sai jagatud pea 700 inimesele. See tähendab, et ligi 50% osalejatest liigituvad korvpalliässade alla! Võistlusmoment iseenda ja sõpradega tekitas inimestes palju elevust ning pakkus osalejatele mõnusat ajaviidet!

Õllesummeri melu, hea muusika ja meie pop-up alad meelitasid kokku palju huvilisi. Oleme tänulikud kõigile, kes tulid ja kaasa lõid. Kohtumiseni järgmisel aastal!

Kui ka sinu ettevõttel on soov saada enda üritusele taolist pop-up lahendust siis meie oleme selle jaoks õige partner!

Fifaa – Sinu parim valik meelelahutuseks ja stiilseks riietuseks!


Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse